Eredményeink

Akikre büszkék lehetünk!

"Tankerületi Öko versenyen"

2017. március 13-án Gödöllőn a "Tankerületi Öko versenyen" Szabó Marika néni két csapata dicsőséget szerzett iskolánknak.
A 4. évfolyamos tanulóink közül Gál Noel - Kurunczi Barnabás -Sződi Máté bemutatta "Az év védett madarát a tengelicet". 2. helyezést értek el!
A 6. évfolyamos lányok: Szabó Anna - Kántor Zsuzsi - Esch Patrícia "Az év kétéltűjének, a mocsári békának bemutatásával 3. helyezettek lettek.
Gratulálunk, ügyesek vagytok! Köszönjük a felkészítést és a bátor helytállást!

Örömíjász versenyen

Akikre büszkék lehetünk:
 Baranyi Dávid 2. helyezést,

Nagy István tanár úr a "tiszteletre méltó úr" kategóriában 1. helyezést ért el.

Baranyi Bianka most átengedte a férfiaknak a lehetőséget, megtehette, :) mivel korában az Ő nyakába helyezték az érmet.

200 éve született Arany János

Verseny eredmények:

Az alsó tagozatos tanulóink versmondó versenyen remekeltek.Versenyzőink és az eredmények:

4. ÉVFOLYAM
1. helyezettek: Csepeli Noémi – Jánosi Csenge Borbála – Gódor Miklós – Baranyi Dávid
2. helyezettek: Nagy Zoé – Nagy Balázs
3. helyezett: Nagy Brigitta
4. helyezettek: Zeke Laura – Oláh Bianka – Faragó Kiara – Sződi Máté István – Gál Noel

Zsámbokon a Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett "Liliomok Szavalóversenyén" 3. helyezést értek el:

Csepeli Noémi, Oláh Bianka és Nagy Balázs tanulóink

A IV. Móra Ferenc Műveltségi Vetélkedőn

Esch Patrícia, Kántor Zsuzsanna, Szabó Anna és Csepeli Frida képviselte iskolánkat. 4. helyezésükkel szereztek dicsőséget az intézménynek.

Versenyek - eredmények: Magatartási és tisztasági versenyek:
1. helyezettek: 4. b 8. a
2. helyezettek: 4. a 7. a 7. b
3. helyezettek: 6. a
Különdíjas: 6-8. fejlesztő osztály

A Szép magyar beszéd verseny területi fordulóján

a 7-8. osztályosok között Riskó Dávid 1. helyen, Tóth Szonja az 5-6. korosztályosok közül a 3. helyen végzett.

Bolyai anyanyelvi csapatverseny eredményei:
6.o. Esch Patricia, Juhász Ármin, Kántor Zsuzsanna, Szabó Anna 45. helyezés a 97csapatból!
7.o. Riskó Dávid, Szekeres Lilla, Tóth Adél, Tóth Nándor Zoltán 22. helyen végeztek az 52. csapatból!

Büszkék vagyunk rátok:

Kántor Zsuzsi, Esch Patrícia, Csepeli Frida és Szabó Anna!
Eredményesen képviseltétek a Dányi Széchenyi István Általános Iskolát Gödöllőn a BOLYAI MATEMATIKAI CSAPATVERSENYEN!
Tanulóink 127 csapat közül a 18. helyen végeztek!
Felkészítette őket Ujfalusiné Marika néni, Vér Márta néni és Ujfalusi János tanár úr.

Akikre büszkék vagyunk:

2016. szeptember 10-én Józsa Tibor - Nagy István -Varga Zsolt Tanár Urak a "Szentegyedi Játékok" csapatversenyére: labdarúgás, íjászat, kötélhúzás, horgászat.... sportágak megmérettetésére iskolánk tanulóit benevezték. Diákjaink az összesítés eredményeként I. helyezéssel tértek haza. Gratulálunk Nektek és felkészítőiteknek!
A nyertesek: Szekeres Attila, Kanalas Krisztofer, Farkas Viktor, Nagy Zoé, Nagy Kinga, Baranyi Bianka, Baranyi Dávid, Kanalas Ábrahám, Kanalas Alexander, Lakatos Sándor, Kanalas Izsák és Gódor József.

Íjászverseny:

Íjászverseny, Budapest. Dávid tradi gyerek fiú kategória 1. helyezett, Bianka tradi gyerek lány kategória 3. helyezett lett. Köszönet Nagy István Tanár úrnak a felkészítésért.

Énekverseny:Esch Patrícia

Gratulálunk a gyönyörű hangú Patríciának és köszönet Edit néninek a felkészítésért! A tehetséget gondozni kell,érték mindannyiunk számára. Nem szabad, hogy elvesszen

ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY

"Szép Magyar Beszéd" verseny:

Diákjaink az összesítés eredményeként I. helyezéssel tértek haza. Gratulálunk Nektek és felkészítőiteknek!

Így tovább gyerekek! Ügyesek vagytok, örülünk, hogy büszkék lehettünk rátok!